pondělí 27. února 2012


Distancujeme se od jakéhokoliv politického extremismu

Na stránkách Hradeckého studentského hnutí dne 24.2. bylo zveřejněno prohlášení, s jehož zněním nebyli obeznámeni všichni členové vedení HKSH 2012, proto nemůže být považováno za prohlášení Hradeckého studentského hnutí.
Protože se objevila tvrzení, že by HKSH 2012 mělo spolupracovat a být napojeno na Československou anarchistickou federaci, chceme se proti takovýmto tvrzením silně ohradit. Hnutí nikdy s ČSAF nespolupracovalo. Jsme iniciativou otevřenou a přístupnou všem, kdo jsou zainteresováni v problematice aktuální vysokoškolské reformy a bez ohledu na politickou či jinou příslušnost. Společným jednotícím prvkem je vyjádření nesouhlasu s věcnými záměry zákonů o vysokých školách a o finanční pomoci studentům.Protestujeme a nadále budeme protestovat proti současné podobě reforem vysokého školství.Prohlášení ze dne 24.2. 2012
Hradecké studentské hnutí 2012 se stále aktivně připravuje na týden neklidu. Funguje legitimně a distancuje se od všech radikálních jedinců a od jedinců, kteří neoprávněně mluvili naším jménem. Protestujeme a nadále budeme protestovat proti současné podobě reforem vysokého školství.

HKSH2012 
Zuzana Jedličková
zuzka.jedlickova@seznam.cz

1 komentář:

  1. Mohu se zeptat, kde se ta tvrzení o spojení s čsaf objevila? Musela být totiž někde vidět, když vás to přinutilo napsat prohlášení. Nebo reagujete prohlášením na všechno, co zaslechnete?

    OdpovědětVymazat